Sponzoring

Vážení přátelé,

obracíme se na Vás s nabídkou spolupráce ve věci sponzoringu. Oddíl AC Kovošrot Praha patří mezi menší atletické oddíly. Naše mládežnická družstva pravidelně závodí v městském přeboru, družstva mužů a žen bojují o čelní příčky v II. národní lize.

Orientujeme se především na výchovu mládeže. K našim odchovancům patří například oštěpař Jakub Vadlejch - juniorský rekordman ČR a objev roku 2009 nebo třeba vícebojař Adam Nejedlý, člen tréninkové skupiny Tomáše Dvořáka. Tito atleti již nyní trénují v pražské Dukle, která jim poskytuje profesionální podmínky. Svou kariéru ale nastartovali právě u nás.

V současnosti se náš klub bohužel potýká s existenčními problémy, protože nás opustil generální sponzor - Kovošrot Praha, a.s. V případě, že se nám nepodaří zajistit finanční prostředky na pokrytí základních potřeb (pronájmy sportovišť, administrativní poplatky apod.), je možné, že klub zanikne.


Naše nabídka:

Generální sponzor:
Nabízíme možnost přejmenování klubu ve prospěch sponzora, prezentaci na webu AC Kovošrot Praha, prezentace v propozicích závodů pořádaných klubem, reklamní panely na závodech pořádaných klubem, případně jiné možnosti dle dohody.

Jednorázový sponzoring a jiné možnosti podpory:
Pokud máte zájem nám pomoci, nemusí se jednat pouze o finanční prostředky, ale například o věcné plnění, služby apod.(zapůjčení tělocvičny, zakoupení sportovních potřeb, autobusová doprava na mimopražské závody apod.). Nabízíme prezentaci na webu AC Kovošrot Praha, reklamní panely na závodech pořádaných klubem, případně jiné možnosti dle dohody.

Pokud Vás naše nabídky oslovila, kontaktujte nás prosím na adrese sponzoring@ackovosrot.cz.
Děkujeme za jakoukoliv nabídku spolupráce.

Adidas

Přihlášení

Přihlašovací údaje

Novinky

10.11.2016 TRÉNINKY

10.11.2016 NOVÉ ROZDĚLENÍ TRÉNINKOVÝCH SKUPIN

Uživatelé online

201 uživatelů

LionSport